Tripp Lite DMA1327SD monteringskit Svart Stål
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DMA1327SD
- EAN: 0037332212764
Tripp Lite DMA1327SD, 10 kg, 330,2 - 685,8 mm (13 - 27"), Stål, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite DMA1327SD. Maxvikt: 10 kg, Kompatibla skärmstorlekar: 330,2 - 685,8 mm (13 - 27"), Material: Stål, Produktens färg: Svart
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Kompatibla skärmstorlekar | 330,2 - 685,8 mm (13 - 27") |
| Maxvikt | 10 kg |
| Material | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Lutningsvinkel | -45 - 45° |
| Vridningsvinkel | 360° |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 2,45 kg |
| Bredd | 119,4 mm |
| Djup | 134,6 mm |
| Höjd | 805,2 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 132,1 mm |
| Låddjup | 411,5 mm |
| Höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,72 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 414 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 276,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 16,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332212761 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |