Tripp Lite DDR1327MQ fäste och ställ till bildskärm 68,6 cm (27") Bord Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1327MQ
- EAN: 0037332257833
Tripp Lite DDR1327MQ, Fristående, 32 kg, 33 cm (13"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDR1327MQ. Montage: Fristående, Maxvikt: 32 kg, Minsta skärmstorlek: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Hållare: -15 - 15°, Lutningsvinkel: -45 - 45°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maxvikt | 32 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,75 x 100,100 x 100,100 x 75 |
| Antal displayer som stöds | 4 |
| Montage | Fristående |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Hållare | -15 - 15° |
| Lutningsvinkel | -45 - 45° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Lutningsjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Certifiering | REACH |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 805,2 mm |
| Djup | 315 mm |
| Höjd | 817,9 mm |
| Vikt | 7,57 kg |
| Förpackningens bredd | 335,3 mm |
| Låddjup | 137,2 mm |
| Förpackningens höjd | 469,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,54 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 335,3 mm |
| Låddjup | 137,2 mm |
| Förpackningens höjd | 469,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 9,54 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifiering | REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 508 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332257830 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |