Tripp Lite DDR1026SD fäste och ställ till bildskärm 66 cm (26") Bord Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: DDR1026SD
- EAN: 0373321819096 0037332181909
Tripp Lite DDR1026SD, 13,61 kg, 25,4 cm (10"), 66 cm (26"), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDR1026SD. Maxvikt: 13,61 kg, Minsta skärmstorlek: 25,4 cm (10"), Maximal skärmstorlek: 66 cm (26"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Lutningsvinkel: -15 - 15°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 25,4 cm (10") |
| Maxvikt | 13,61 kg |
| Maximal skärmstorlek | 66 cm (26") |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | -15 - 15° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Metall |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 734,1 mm |
| Djup | 259,1 mm |
| Höjd | 398,8 mm |
| Vikt | 3,86 kg |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Låddjup | 800,1 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,63 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Låddjup | 800,1 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,63 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 330,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 812,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 452,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Bord |