Tripp Lite DDR1327SFC fäste och ställ till bildskärm 68,6 cm (27") Bord Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: DDR1327SFC
- EAN: 0037332187109 7426801451484
Tripp Lite DDR1327SFC, Klämma, 9,98 kg, 33 cm (13"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite DDR1327SFC. Montage: Klämma, Maxvikt: 9,98 kg, Minsta skärmstorlek: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Lutningsvinkel: -15 - 15°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maxvikt | 9,98 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Klämma |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | -15 - 15° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Enkel installation | Ja |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 159,8 mm |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 365 mm |
| Vikt | 2,69 kg |
| Förpackningens bredd | 243,8 mm |
| Låddjup | 396,2 mm |
| Höjd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,63 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 243,8 mm |
| Låddjup | 396,2 mm |
| Höjd | 124,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,63 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Produktdimensioner | 159,8 x 430 x 365 |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 420,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 395 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 505 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332187106 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |