Tripp Lite DDR1732DAL fäste och ställ till bildskärm 81,3 cm (32") Bord Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1732DAL
- EAN: 0037332262509
Tripp Lite DDR1732DAL, Klämma/Genomgående skruv, 18 kg, 43,2 cm (17"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Silver
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDR1732DAL. Montage: Klämma/Genomgående skruv, Maxvikt: 18 kg, Minsta skärmstorlek: 43,2 cm (17"), Maximal skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Hållare: -90 - 90°, Lutningsvinkel: -90 - 90°. Produktens färg: Silver
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximal viktkapacitet (per display) | 9 kg |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Maxvikt | 18 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Montage | Klämma/Genomgående skruv |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Lämplig för tv | Ja |
| Ergonomi | |
| Hållare | -90 - 90° |
| Lutningsvinkel | -90 - 90° |
| Rotationsvinkel | 180° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 561,3 mm |
| Djup | 124,5 mm |
| Höjd | 325,1 mm |
| Vikt | 5,81 kg |
| Förpackningens bredd | 299,7 mm |
| Låddjup | 165,1 mm |
| Förpackningens höjd | 447 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,26 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 299,7 mm |
| Låddjup | 165,1 mm |
| Förpackningens höjd | 447 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,26 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 475 mm |
| Ytterförpackningens längd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 464,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 3 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332262506 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |