Tripp Lite DDR1327SE fäste och ställ till bildskärm 68,6 cm (27") Bord Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1327SE
- EAN: 0037332257826
Tripp Lite DDR1327SE, Fristående, 10 kg, 33 cm (13"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite DDR1327SE. Montage: Fristående, Maxvikt: 10 kg, Minsta skärmstorlek: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Lutningsvinkel: -45 - 45°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maxvikt | 10 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,75 x 100,100 x 100,100 x 75 |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Fristående |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | -45 - 45° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 434,3 mm |
| Djup | 315 mm |
| Höjd | 464,8 mm |
| Vikt | 3,13 kg |
| Förpackningens bredd | 350,5 mm |
| Låddjup | 337,8 mm |
| Förpackningens höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,9 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 350,5 mm |
| Låddjup | 337,8 mm |
| Förpackningens höjd | 104,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,9 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 485,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 434,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,53 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332257823 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |