Tripp Lite DDR1732SAL fäste och ställ till bildskärm 81,3 cm (32") Bord Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1732SAL
- EAN: 0037332262493
Tripp Lite DDR1732SAL, Klämma/Genomgående skruv, 9 kg, 43,2 cm (17"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Silver
Offer details
Description
Tripp Lite DDR1732SAL. Montage: Klämma/Genomgående skruv, Maxvikt: 9 kg, Minsta skärmstorlek: 43,2 cm (17"), Maximal skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Hållare: -90 - 90°, Lutningsvinkel: -90 - 90°. Produktens färg: Silver
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Maxvikt | 9 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Klämma/Genomgående skruv |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Hållare | -90 - 90° |
| Lutningsvinkel | -90 - 90° |
| Rotationsvinkel | 90° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Material, hölje | Gjuten aluminium, Stål |
| Anslutningar | |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 627,4 mm |
| Djup | 114,3 mm |
| Höjd | 820,4 mm |
| Vikt | 3,99 kg |
| Förpackningens bredd | 447 mm |
| Låddjup | 111,8 mm |
| Förpackningens höjd | 464,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,63 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 447 mm |
| Låddjup | 111,8 mm |
| Förpackningens höjd | 464,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,63 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 464,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 475 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332262490 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |