Tripp Lite DDV1727S fäste och ställ till bildskärm 68,6 cm (27") Bord Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDV1727S
- EAN: 0037332248633
Tripp Lite DDV1727S, Fristående, 6 kg, 43,2 cm (17"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDV1727S. Montage: Fristående, Maxvikt: 6 kg, Minsta skärmstorlek: 43,2 cm (17"), Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Hållare: -30 - 30°, Lutningsvinkel: -20 - 60°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Maxvikt | 6 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Fristående |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Hållare | -30 - 30° |
| Lutningsvinkel | -20 - 60° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Enkel installation | Ja |
| Material, hölje | Stål |
| Orientering | Liggande / Stående |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 320 mm |
| Djup | 200,7 mm |
| Höjd | 541 mm |
| Vikt | 4,08 kg |
| Förpackningens bredd | 210,8 mm |
| Låddjup | 58,4 mm |
| Förpackningens höjd | 353,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,58 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 210,8 mm |
| Låddjup | 58,4 mm |
| Förpackningens höjd | 353,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,58 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 370,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 170,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 444,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332248630 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |