Tripp Lite DDR1732SC fäste och ställ till bildskärm 81,3 cm (32") Bord Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1732SC
- EAN: 0037332248893
Tripp Lite DDR1732SC, Klämma/Genomgående skruv, 8 kg, 43,2 cm (17"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite DDR1732SC. Montage: Klämma/Genomgående skruv, Maxvikt: 8 kg, Minsta skärmstorlek: 43,2 cm (17"), Maximal skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Hållare: -10 - 10°, Lutningsvinkel: -10 - 10°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Maxvikt | 8 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Montage | Klämma/Genomgående skruv |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Hållare | -10 - 10° |
| Lutningsvinkel | -10 - 10° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Orientering | Liggande / Stående |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 73,7 mm |
| Djup | 21,1 mm |
| Höjd | 383,5 mm |
| Vikt | 2,2 kg |
| Förpackningens bredd | 129,5 mm |
| Låddjup | 88,9 mm |
| Förpackningens höjd | 406,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,31 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 129,5 mm |
| Låddjup | 88,9 mm |
| Förpackningens höjd | 406,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,31 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 378,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 279,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 424,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 19,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332248890 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |