Tripp Lite DDR1730TAL fäste och ställ till bildskärm 76,2 cm (30") Bord Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DDR1730TAL
- EAN: 0037332262516
Tripp Lite DDR1730TAL, Klämma/Genomgående skruv, 21 kg, 43,2 cm (17"), 76,2 cm (30"), 100 x 100 mm, Silver
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDR1730TAL. Montage: Klämma/Genomgående skruv, Maxvikt: 21 kg, Minsta skärmstorlek: 43,2 cm (17"), Maximal skärmstorlek: 76,2 cm (30"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Hållare: -90 - 90°, Lutningsvinkel: -90 - 90°. Produktens färg: Silver
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Maximal viktkapacitet (per display) | 7 kg |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Maxvikt | 21 kg |
| Maximal skärmstorlek | 76,2 cm (30") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 3 |
| Montage | Klämma/Genomgående skruv |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Hållare | -90 - 90° |
| Lutningsvinkel | -90 - 90° |
| Rotationsvinkel | 90° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Material, hölje | Gjuten aluminium, Stål |
| Anslutningar | |
| Uttag för mikrofon/linje in | Ja |
| Hörlursutgångar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 1518,9 mm |
| Djup | 193 mm |
| Höjd | 739,1 mm |
| Vikt | 9,39 kg |
| Förpackningens bredd | 159 mm |
| Låddjup | 403,9 mm |
| Förpackningens höjd | 541 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10,6 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 159 mm |
| Låddjup | 403,9 mm |
| Förpackningens höjd | 541 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10,6 kg |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 315 mm |
| Ytterförpackningens längd | 520,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 464,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 22,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332262513 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Övrigt | |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |