StarTech.com USB till 5,5 mm strömkabel - cylindrisk kontakt av typ M - 91 cm
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2TYPEM
- EAN: 0065030839723 0163121198602 40 ...1198602 4058829182908 6061395761277 8510052801934 5055818615156 5054629223147 0758399139466 5053959167299 0650308397236 0132017613260 5238056938878 0755034153245 0132017943121 7427150871862 0616268709557 5054484310990 0172302776560 5054533310995 0851975718397 5055851227101 5054814453670 0785307912460 0778888191737 0168141590009more
StarTech.com USB till 5,5 mm strömkabel - cylindrisk kontakt av typ M - 91 cm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Strömförse dina 5 V DC-enheter via din dators USB-port
Trött på att behöva bära på en separat väggladdare för att strömförse eller ladda dina enheter på 5 V, som till exempel vissa externa hårddiskar, strömmande mediaspelare och Bluetooth®-högtalare?
Denna USB-strömkabel gör det enklare att strömförse enheter på 5 V DC som har en typ M (yttre diameter: 5,5 mm, inre diameter: 2,1 mm) cylindrisk strömkontakt. Du kan strömförse eller ladda enheterna genom en ledig USB-port på din bärbara eller stationära dator.
The StarTech.com Advantage
Trött på att behöva bära på en separat väggladdare för att strömförse eller ladda dina enheter på 5 V, som till exempel vissa externa hårddiskar, strömmande mediaspelare och Bluetooth®-högtalare?
Denna USB-strömkabel gör det enklare att strömförse enheter på 5 V DC som har en typ M (yttre diameter: 5,5 mm, inre diameter: 2,1 mm) cylindrisk strömkontakt. Du kan strömförse eller ladda enheterna genom en ledig USB-port på din bärbara eller stationära dator.
The StarTech.com Advantage
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | Barrel type M |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Kabellängd | 0,9 m |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Diameter | 5 mm |
| Vikt | 28 g |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 32 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |