StarTech.com 30 cm Mini USB 2.0-kabel - A till mini B - M/M
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2HABM1
- EAN: 6790840070786 6136005229789 50 ...5229789 5054629222676 5052217131171 5054533310513 5054484310518 0650308351528 0522624810396 0778888415734 4058829183547 0151903667507 0065030835152more
StarTech.com 30 cm Mini USB 2.0-kabel - A till mini B - M/M
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Kort, kompakt, ekonomisk Mini USB-kabel, perfekt för att ladda och synka BlackBerry, mobiltelefoner och kameror
Denna USB2HABM1 USB A till Mini B-kabel av hög kvalitet ger en (4 stifts) USB Typ A-hankontakt och en Mini B (5 stifts)-hankontakt och stöder dataöverföringshastigheter med USB 2.0 på upp till 480 Mbps.
Denna Mini USB 2.0-kabel fungerar som en ersättare av hög kvalitet för att ansluta digitalkameran (Canon, Sony, Hewlett Packard) till en värddator och kan även ge ett kostnadseffektivt sätt att maximera filöverföringsprestandan för din MP3-spelare, PDA eller digitala videokamera.
A till Mini B USB 2.0-kabeln är professionellt utformad och tillverkad av material av högsta kvalitet. Den ger felfria dataöverföringar för skarpare och naturligare bilder och ljud vid högre hastigheter och täcks av vår livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Ersätt utslitna eller försvunna Mini USB-kablar med denna 30 cm Mini USB 2.0-kabel av hög kvalitet - A till Mini B
- Spara som en extra sladd, perfekt för resor med bärbar dator
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
Denna USB2HABM1 USB A till Mini B-kabel av hög kvalitet ger en (4 stifts) USB Typ A-hankontakt och en Mini B (5 stifts)-hankontakt och stöder dataöverföringshastigheter med USB 2.0 på upp till 480 Mbps.
Denna Mini USB 2.0-kabel fungerar som en ersättare av hög kvalitet för att ansluta digitalkameran (Canon, Sony, Hewlett Packard) till en värddator och kan även ge ett kostnadseffektivt sätt att maximera filöverföringsprestandan för din MP3-spelare, PDA eller digitala videokamera.
A till Mini B USB 2.0-kabeln är professionellt utformad och tillverkad av material av högsta kvalitet. Den ger felfria dataöverföringar för skarpare och naturligare bilder och ljud vid högre hastigheter och täcks av vår livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Ersätt utslitna eller försvunna Mini USB-kablar med denna 30 cm Mini USB 2.0-kabel av hög kvalitet - A till Mini B
- Spara som en extra sladd, perfekt för resor med bärbar dator
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | Mini-USB B |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Produktens färg | Grå |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt | 17 g |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Vikt | 17 g |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 0,0100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 19 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 0,0100 mm |
| Paketlängd | 12,5 cm |
| Vikt inkl. förpackning | 19 g |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 600 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 380 mm |
| Ytterförpackningens längd | 340 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 310 mm |