StarTech.com 3 m Certifierad USB 2.0 A- till B-kabel - M/M
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2HAB10
- EAN: 0604000784757 6136005195015 05 ...5195015 0540614196060 5054533075634 0168141635939 5054484075639 0172302819342 5051964493051 0065030793728 5054629054703 0163120600588 0172304347461 5712505787014more
StarTech.com 3 m Certifierad USB 2.0 A- till B-kabel - M/M
Offer details
Related Products
Description
Anslut USB 2.0-tillägg till din dator
USB2HAB10 3 m lång USB A-till-B-kabel har en USB A-hankontakt och en USB B-hankontakt och ger högkvalitativ koppling mellan USB 2.0-utrustning som USB-skrivare, -skannrar, eller externa USB-hårddiskar.
Denna USB 2.0 A-B-kabel är utformad av experter och tillverkad i material av högsta kvalitet för lång hållbarhet samt täcks av StarTech.coms livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Hållbar design med högkvalitativa USB-kontakter
- Enkel att använda och att installera
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
USB2HAB10 3 m lång USB A-till-B-kabel har en USB A-hankontakt och en USB B-hankontakt och ger högkvalitativ koppling mellan USB 2.0-utrustning som USB-skrivare, -skannrar, eller externa USB-hårddiskar.
Denna USB 2.0 A-B-kabel är utformad av experter och tillverkad i material av högsta kvalitet för lång hållbarhet samt täcks av StarTech.coms livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Hållbar design med högkvalitativa USB-kontakter
- Enkel att använda och att installera
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 2.0 |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB B |
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| AWG kabelstorlek | 28/24 |
| Certifiering | CE, REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt | 133,3 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Vikt | 133,3 g |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 134,3 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 120 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 134,3 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |