StarTech.com 10 ft USB Cable for Canon, Sony, & Hewlett Packard Digital Camera USB-kablar 3 m Grå
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2HABM10
- EAN: 0795327451337 0065030802246 01 ...0802246 0151903667897 0650308022466 5054629032756 6136005247592 5052179675560 5054533045163 5054484045168more
StarTech.com 10 ft USB Cable for Canon, Sony, & Hewlett Packard Digital Camera, 3 m, 0,48 Gbit/s, Grå
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com 10 ft USB Cable for Canon, Sony, & Hewlett Packard Digital Camera. Kabellängd: 3 m. Maximal överföringshastighet: 0,48 Gbit/s, Produktens färg: Grå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Produktens färg | Grå |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 56 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 125 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 56 g |