StarTech.com 4,5 m USB 2.0 A- till B-kabel - M/M
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB2HAB15
- EAN: 5054484084105 0141291022866 67 ...1022866 6790840153809 0851975697289 0806291812076 0163120600564 0755034020394 5054533084100 5052179805035 4058829183431 0172302819434 5054629060803 0065030793735more
StarTech.com 4,5 m USB 2.0 A- till B-kabel - M/M
Offer details
Related Products
Description
Anslut USB 2.0-tillägg till din dator
USB2HAB15 4,5 m lång USB A-till-B-kabel har en USB A-hankontakt och en USB B-hankontakt och ger högkvalitativ koppling mellan USB 2.0-utrustning som USB-skrivare, -skannrar, eller externa USB-hårddiskar.
Denna USB 2.0 A-B-kabel är utformad av experter och tillverkad i material av högsta kvalitet för lång hållbarhet samt täcks av StarTech.coms livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Spara som en extra sladd, perfekt för resor med bärbar dator
- Hållbar design med högkvalitativa USB-kontakter
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
USB2HAB15 4,5 m lång USB A-till-B-kabel har en USB A-hankontakt och en USB B-hankontakt och ger högkvalitativ koppling mellan USB 2.0-utrustning som USB-skrivare, -skannrar, eller externa USB-hårddiskar.
Denna USB 2.0 A-B-kabel är utformad av experter och tillverkad i material av högsta kvalitet för lång hållbarhet samt täcks av StarTech.coms livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Spara som en extra sladd, perfekt för resor med bärbar dator
- Hållbar design med högkvalitativa USB-kontakter
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 2.0 |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB B |
| Kabellängd | 4,6 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 480 Mbit/s |
| AWG kabelstorlek | 24/28 |
| Certifiering | REACH, CE |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Maximal överföringshastighet | 0,48 Gbit/s |
| Vikt | 167,8 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 4,6 m |
| Vikt | 167,8 g |
| Förpackningens bredd | 20,7 mm |
| Låddjup | 122 mm |
| Förpackningens höjd | 222 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 168,8 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 20,7 mm |
| Låddjup | 122 mm |
| Förpackningens höjd | 222 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 168,8 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifiering | REACH, CE |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |