Leitz Cosy 1-20 Register för utskrift, PP
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 12490000
- EAN: 4002432125135
Cosy 1-20 Register för utskrift, PP
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta finish kan du lägga till stil och färg till ditt arbetsområde. Cosy utskrivbara register kan anpassas med exklusiva mallar över innehållsdesign som finns på www.leitz.com/easyprint. Organisera och färgkoda din arkivering med dessa premium-register så att du förblir avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Numeriska registerflikar |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Antal flikar | 20 |
| Orientering | Poträtt |
| Format | A4 Maxi |
| Antal fästhål | 11 |
| Utskrivbara | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 245 mm |
| Produktlängd | 305 mm |
| Höjd | 6 mm |
| Vikt | 420 g |