Leitz Cosy Magnetisk Whiteboard Glas 60x40 cm
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 70420089
- EAN: 4002432126071
Cosy Magnetisk Whiteboard Glas 60x40 cm
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande färger kan du lägga till stil till din arbetsyta. Cosy magnetiska färgade Whiteboard är ett anteckningsverktyg som kan användas om och om igen, skriv helt enkelt med den medföljande penna, torka av och börja om. Denna whiteboard är ett perfekt komplement till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ytans material | Glas |
| Installationssätt | Fast |
| Arbetsyta | 600 x 400 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Ram | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Repskyddsbeläggning | Ja |
| Antal bräden | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytans material | Glas |
| Installationssätt | Fast |
| Arbetsyta | 600 x 400 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Ram | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Repskyddsbeläggning | Ja |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |