Leitz Cosy Memotavla i glas
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 52690061
- EAN: 4002432124855
Cosy Memotavla i glas
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande färger kan du lägga till stil i din arbetsyta. Cosy Memotavla av glas är ett skrivbordsanteckningsverktyg som kan användas om och om igen, bara skriv med en whiteboardpenna, torka av och börja om igen. Detta skissbräde i premiumkvalitet är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor så att du förblir avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Material | Glas |
| Ytans material | Glas |
| Produktens färg | Blå |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 1,03 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Material | Glas |
| Ytans material | Glas |
| Produktens färg | Blå |
| Färg | |
| Produktens färg | Blå |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |