Leitz Cosy Anteckningsbok Soft Touch Linjerad, Spiralbunden
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 45270019
- EAN: 4002432126026
Cosy Anteckningsbok Soft Touch Linjerad, Spiralbunden
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta färger kan du lägga till stil och färg till din arbetsyta. Cosy B5 Soft Touch spiralbundna anteckningsbok är perfekt för vardagliga anteckningar och den kompakta designen passar i din handväska eller laptopväska. Denna linjerade anteckningsbok av högsta kvalitet är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Yta | Mätt |
| Omslag material | Kartong |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Bokbidningstyp | Spiralbindning |
| Format | B5 |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| Media vikt | 100 g/m ^ |
| Material | Kartong |
| Fästanordning | Resårband |
| Produktens färg | Gul |
| Certifiering | FSC |
| Tekniska detaljer | |
| Yta | Mätt |
| Omslag material | Kartong |
| Bokomslagstyp | Inbunden |
| Bokbidningstyp | Spiralbindning |
| Format | B5 |
| Antal lakan | 80 ark |
| Linjerat papper | Ja |
| Media vikt | 100 g/m ^ |
| Material | Kartong |
| Fästanordning | Resårband |
| Produktens färg | Gul |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 188 mm |
| Vikt | 510 g |
| Höjd | 22 mm |
| Djup | 255 mm |
| Certifikat | |
| Certifiering | FSC |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |