Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta finish kan du lägga till stil och färg till ditt arbetsområde. Passar för papper i upp till A4-format och håller viktiga dokument organiserade och inom räckhåll. Denna högkvalitativa brevkorg är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor så att du förblir avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Material | Polystyren (PS) |
| Format | A4 |
| ISO A-serie storlek (A0...A9) | A4 |
| Antal fack | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 268 mm |
| Produktlängd | 358 mm |
| Höjd | 43 mm |
| Vikt | 240 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |