Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta finish kan du lägga till stil och färg till ditt arbetsområde. Cosy tejpdispenser sparar tid och ser till att små uppgifter inte tar över din dag. Denna premium tejpdispenser är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor så att du förblir avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Maximal rullbredd | 1,9 cm |
| Maximal längd på rulle | 33 m |
| Material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 75 mm |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Vikt | 810 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |