Leitz Cosy Magnetisk Whiteboard Glas 80x60 cm
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 70430019
- EAN: 4002432126088
Cosy Magnetisk Whiteboard Glas 80x60 cm
Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande färger kan du lägga till stil till din arbetsyta. Cosy magnetiska färgade Whiteboard är ett anteckningsverktyg som kan användas om och om igen, skriv helt enkelt med den medföljande penna, torka av och börja om. Denna glastavla är ett perfekt komplement till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ytans material | Glas |
| Installationssätt | Fast |
| Arbetsyta | 800 x 600 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Ram | Ja |
| Produktens färg | Gul |
| Repskyddsbeläggning | Ja |
| Antal bräden | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 10 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ytans material | Glas |
| Installationssätt | Fast |
| Arbetsyta | 800 x 600 mm |
| Magnetisk | Ja |
| Ram | Ja |
| Produktens färg | Gul |
| Repskyddsbeläggning | Ja |
| Färg | |
| Produktens färg | Gul |