Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cosy serien från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta färger kan du lägga till stil och färg i din arbetsyta. Cosy sekretessmapp är utformad för att transportera och sortera känsliga personliga/affärsdokument, hålla innehållet skyddat och ur sikte. Denna trepack med A4-mappar är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Vanlig mapp |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Polypropylen (PP) |
| Format | A4 |
| Orientering | Poträtt |
| Högsta kapacitet | 40 ark |
| Media vikt | 80 g/m ^ |
| Etikettficka | Ja |
| Yta | Mätt |
| Antal fack | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 229 mm |
| Djup | 313 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 60 g |