Tripp Lite N272-006-WH nätverkskablar Vit 1,83 m Cat8 S/FTP (S-STP)
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N272-006-WH
- EAN: 0037332249753
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N272-006-WH, 1,83 m, Cat8, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Vit
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE Cat8 25G/40G Certified |
4569765 | Register free see stock | ||
|
Cat8 25G/40G Certified |
W128338710 | |||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
Description
Tripp Lite N272-006-WH. Kabellängd: 1,83 m, Kabel standard: Cat8, Kabelskärmen: S/FTP (S-STP), Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Plätering på anslutningskontakter: Guld, Faktisk dataöverföringshastighet: 40000 Mbit/s, Produktens färg: Vit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Kabel standard | Cat8 |
| Kabellängd | 1,83 m |
| Kabelskärmen | S/FTP (S-STP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 40000 Mbit/s |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Frekvens | 2000 MHz |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ledartyp | Solid |
| Hinderskyddad kabelhylsa | Ja |
| AWG kabelstorlek | 22 |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 40 Gigabit Ethernet, Snabb Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Certifiering | REACH |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Ytterdiameter | 8 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332249750 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,42 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332249750 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |