Tripp Lite N234-MI-1005 kabelkontakter RJ45 Grå
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N234-MI-1005
- EAN: 0037332213792
Tripp Lite N234-MI-1005, RJ45, Grå, Cat6, CE, REACH, IEC 60601-1, -10 - 85 ° C, -25 - 85 ° C
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N234-MI-1005. Anslutning: RJ45, Produktens färg: Grå, Kabel standard: Cat6. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 50 g. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 80 mm, Låddjup: 39,9 mm. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens bredd: 365 mm, Ytterförpackningens längd: 285 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning | RJ45 |
| Kabel standard | Cat6 |
| Produktens färg | Grå |
| Certifiering | CE, REACH, IEC 60601-1 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -25 - 85 ° C |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Certifiering | CE, REACH, IEC 60601-1 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackning | |
| Låddjup | 39,9 mm |
| Förpackningens bredd | 80 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Höjd | 30 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Anslutning | RJ45 |
| Kabel standard | Cat6 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213799 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Färg | |
| Produktens färg | Grå |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 365 mm |
| Ytterförpackningens längd | 285 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 85,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213799 |