Tripp Lite P167-000 eluttag HDMI Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P167-000
- EAN: 0778888394008 0012300167819 07 ...0167819 0720360983750 0163120695089 0971478481656 0100177522364 0797864265811 0887549126664 0521227096794 0373321437306 0182682312432 0037332143730 0666670098084 0638865668112 0151903594544 0999994052679 0601000691894 0803983010536 0734911317185 0763615943208 0115970772434 0617407471052 0999992240061 0887493465628 0163120450824 0887549141582 0168141355554 0887493507748more
Tripp Lite P167-000, HDMI, Vit, 200,7 mm, 142,2 mm, 43,2 mm, 250 g
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P167-000. Socket typ: HDMI. Produktens färg: Vit. Förpackningens bredd: 200,7 mm, Låddjup: 142,2 mm, Höjd: 43,2 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 467,4 mm, Ytterförpackningens längd: 226,1 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Socket typ | HDMI |
| Egenskaper | |
| Socket typ | HDMI |
| Design | |
| Produktens färg | Vit |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332143737 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85366990 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 200,7 mm |
| Låddjup | 142,2 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 250 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 467,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 226,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 309,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85366990 |