Tripp Lite N262-007-GY nätverkskablar Grå 2,1 m Cat6a S/UTP (STP)
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N262-007-GY
- EAN: 0037332204998
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N262-007-GY, 2,1 m, Cat6a, S/UTP (STP), RJ-45, RJ-45, Grå
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Cat6A 10G Snagless Shielded |
W129037848 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
Description
Tripp Lite N262-007-GY. Kabellängd: 2,1 m, Kabel standard: Cat6a, Kabelskärmen: S/UTP (STP), Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Produktens färg: Grå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grå |
| Kabel standard | Cat6a |
| Kabellängd | 2,1 m |
| Kabelskärmen | S/UTP (STP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Typ av twisted pair-koppling | 4x2 |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3af |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Frekvens | 100 MHz |
| Ursprungsland | Kina |
| Ledartyp | Stranded |
| Hinderskyddad kabelhylsa | Ja |
| AWG kabelstorlek | 26 |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332204995 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,05 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332204995 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |