Tripp Lite B055-001-C KVM-kablar Svart 0,25 m
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B055-001-C
- EAN: 0037332272355
Tripp Lite B055-001-C, 0,25 m, VGA, Svart, USB, VGA/SVGA, Hankoppling
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B055-001-C. Kabellängd: 0,25 m, Video porttyp: VGA, Produktens färg: Svart. Vikt: 110 g, Förpackningens bredd: 129 mm, Låddjup: 124 mm. Ytterförpackningens bredd: 270 mm, Ytterförpackningens längd: 258,1 mm, Ytterförpackningens höjd: 224 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Video porttyp | VGA |
| Anslutning 2 | VGA/SVGA |
| Anslutning 1 | USB |
| Egenskaper | |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Vikt | 110 g |
| Maximal videoupplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Material | Plast, Polyvinylklorid (PVC) |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Svart |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Vikt | 110 g |
| Prestanda | |
| Kabellängd | 0,25 m |
| Video porttyp | VGA |
| Maximal videoupplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Material | Plast, Polyvinylklorid (PVC) |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Anslutning 2 | VGA/SVGA |
| Anslutning 1 | USB |
| Produktens färg | Svart |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Förpackning | |
| Vikt | 110 g |
| Förpackningens bredd | 129 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Höjd | 41,9 mm |
| Låddjup | 124 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 270 mm |
| Ytterförpackningens längd | 258,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 224 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,56 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,9090 |
| Övrigt | |
| Låddjup | 124 mm |