Tripp Lite B078-101-USB2 KVM-kablar
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B078-101-USB2
- EAN: 0373321800254 0037332180025
Tripp Lite B078-101-USB2, HD15, 2x USB A, RJ45, Hane/Hona, 30,48 m, RoHS, 177,8 mm
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B078-101-USB2. Anslutning 1: HD15, 2x USB A, Anslutning 2: RJ45, Kontakttyp: Hane/Hona. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 254 mm, Höjd: 38,1 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 365,8 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Maximal räckvidd | 30,48 m |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Anslutning 1 | HD15, 2x USB A |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Höjd | 38,1 mm |
| Låddjup | 254 mm |
| Anslutningar | |
| Kontakttyp | Hane/Hona |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Anslutning 1 | HD15, 2x USB A |
| Egenskaper | |
| Maximal räckvidd | 30,48 m |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332180022 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Låddjup | 254 mm |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 365,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 383,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,39 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332180022 |