Jabra 14101-46 hörlurstillbehör Öronkudde
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-46
- EAN: 5706991017618 0706487015529
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Öronkuddar för Evolve 20SE/30/30II/40/65
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
EVOLVE Ear cushion, leather, for E |
2368077 | Register free see stock | ||
|
Earcushion leather Evolve 10 PK |
198775 | |||
|
Evolve 23 / 30 / 40 / 65 Ear Cushions - 5 sets of 2 pcs |
836192 | |||
|
EVOLVE Ear Cushion, Leather |
14101-46 | |||
|
JABRA EVOLVE LEATHER EAR |
Q711330 | |||
|
Earpads till Evolve serien |
1118797 | |||
|
- ?ronkudde (paket om 10) |
3260666 | |||
|
- Öronkudde (paket om 10) |
3260666 | |||
Related Products
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurar och Headsets
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
-
Category: Hörlurstillbehör
Description
Öronkudde för Jabra Evolve 20SE/30/30II/40/65/65SE. Fem uppsättningar med två öronkuddar, så tio öronkuddar totalt.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Öronkudde |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Material | Läder |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra Evolve 20, Jabra Evolve 30, Jabra Evolve 40, Jabra Evolve 65 |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 10 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 456 mm |
| Ytterförpackningens längd | 680 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 178 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,88 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 75 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 10 styck |