Jabra 14101-17 hörlurstillbehör Set med kudde/ring
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-17
- EAN: 5706991009439 0706487010364
Jabra 14101-17, Set med kudde/ring, Svart
Offer details
Trade Prices
Description
Jabra 14101-17. Produkttyp: Set med kudde/ring, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Set med kudde/ring |
| Brand kompatibilitet | Jabra |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | Jabra BIZ 2400 Duo IP, BIZ 2400 Duo MS USB, BIZ 2400 Duo USB, BIZ 2400 IP, BIZ 2400 MS USB, BIZ 2400 USB |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 80 mm |
| Låddjup | 6 mm |
| Förpackningens höjd | 60 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 5 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 618 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 360 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 800 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Antal per förpackning | 5 styck |