Offer details
Related Products
Description
Professionellt headset för ökad produktivitet och fantastiskt ljud för samtal och musik
Headsetet Jabra EVOLVE skapar en komplett koncentrationsbubbla runt dig i bullriga och öppna kontor - så att du kan fokusera på arbetet.
Headsetet Jabra EVOLVE skapar en komplett koncentrationsbubbla runt dig i bullriga och öppna kontor - så att du kan fokusera på arbetet.
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Headset |
| Rekommenderad användning | Kontor/callcenter |
| Headset-typ | Binaural |
| Bärstil | Huvudband |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | Cisco Avaya |
| Anslutningar | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| 3,5 mm kontakt | Ja |
| Hörlurar | |
| Typ av örondel | Supraaural |
| Mikrofon | |
| Mikrofontyp | Bommikrofon |
| Mikrofondämpning | Ja |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 230 mm |
| Låddjup | 180 mm |
| Förpackningens höjd | 10 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Öronkuddsmaterial | Konstläder |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 226 mm |
| Ytterförpackningens längd | 564 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 496 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,02 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 48 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85183000 |
| Övrigt | |
| Gränssnittstyp | 3.5 mm (1/8") |
| Harmonized System (HS)-kod | 85183000 |