Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N816-03M. Kabellängd: 3 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: 2x SC, Anslutning 2: 2x LC, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | 2x SC |
| Anslutning 2 | 2x LC |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Jacka material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Beige, Turkos |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 152,4 mm |
| Låddjup | 203,2 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 152,4 mm |
| Låddjup | 203,2 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124835 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 450 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124835 |