Tripp Lite N844-10M-12-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 10,06 m MTP Svart, Turkos
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N844-10M-12-P
- EAN: 0037332173751 0373321737512
Tripp Lite N844-10M-12-P, 10,06 m, OM3, MTP, MTP
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N844-10M-12-P. Kabellängd: 10,06 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: MTP, Anslutning 2: MTP, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10,06 m |
| Anslutning 1 | MTP |
| Anslutning 2 | MTP |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 40 Gbit/s |
| Våglängder som stöds | 850 nm |
| Produktens färg | Svart, Turkos |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332173758 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 10,06 m |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 154,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332173758 |