Tripp Lite N806-03M InfiniBand och fiberoptisk kabel 3 m SC Aqua, Beige
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N806-03M
- EAN: 0037332124807 0373321248070
Tripp Lite N806-03M, 3 m, SC, SC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N806-03M. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: SC, Anslutning 2: SC
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | SC |
| Anslutning 2 | SC |
| Produktens färg | Aqua, Beige |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124804 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 254 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 101,6 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 500 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332124804 |