Tripp Lite N520-50M InfiniBand och fiberoptisk kabel LC Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N520-50M
- EAN: 0037332119476 0373321194766
Tripp Lite N520-50M, 50 m, LC, LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N520-50M. Kabellängd: 50 m, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 50 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 360 g |
| Kabellängd | 50 m |
| Förpackningens bredd | 190,5 mm |
| Låddjup | 203,2 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 360 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 190,5 mm |
| Låddjup | 203,2 mm |
| Höjd | 50,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 360 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332119473 |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 243,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 447 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 205,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,81 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332119473 |