Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N520-20M. Kabellängd: 20 m, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 20 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 140 g |
| Kabellängd | 20 m |
| Förpackningens bredd | 152,4 mm |
| Låddjup | 167,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 152,4 mm |
| Låddjup | 167,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332123616 |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 348 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 139,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,59 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332123616 |