Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N520-15M. Kabellängd: 15 m, Anslutning 1: LC, Anslutning 2: LC, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15 m |
| Anslutning 1 | LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 90 g |
| Kabellängd | 15 m |
| Förpackningens bredd | 162,6 mm |
| Låddjup | 165,1 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 162,6 mm |
| Låddjup | 165,1 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332119497 |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 50/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 180,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332119497 |