Tripp Lite DMVWSC4570XUL fäste för skyltningsskärm 177,8 cm (70") Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DMVWSC4570XUL
- EAN: 0037332240545
Tripp Lite DMVWSC4570XUL, 70 kg, 114,3 cm (45"), 177,8 cm (70"), 200 x 200 mm, 600 x 400 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMVWSC4570XUL. Maxvikt: 70 kg, Minsta skärmstorlek: 114,3 cm (45"), Maximal skärmstorlek: 177,8 cm (70"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 200 x 200 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 600 x 400 mm. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 114,3 cm (45") |
| Maximal skärmstorlek | 177,8 cm (70") |
| Monteringssätt | Vägg |
| Maxvikt | 70 kg |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering | 200 x 200,300 x 300,300 x 200,400 x 200,400 x 400,400 x 300,600 x 400 |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 600 x 400 mm |
| Ergonomi | |
| Förbättrad kabelhantering | Nej |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 284,5 mm |
| Djup | 523,2 mm |
| Höjd | 670,6 mm |
| Vikt | 10,2 kg |
| Förpackningens bredd | 271,8 mm |
| Låddjup | 749,3 mm |
| Förpackningens höjd | 137,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 11,2 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 271,8 mm |
| Låddjup | 749,3 mm |
| Förpackningens höjd | 137,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 11,2 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332240542 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 755,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 302,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 23,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332240542 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |