Offer details
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cozy Range från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta färger kan du arbeta med stil. Cosy SureTrack ™ dubbla trådlösa musen garanterar precisionsspårning på alla ytor och har flera anslutnings-, säkerhets- och personaliseringsalternativ så att den kan anpassas till det som passar dig. Denna högkvalitativa datormus är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Design | |
| Produktens färg | Grå |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Ergonomi | |
| Fungerar på alla underlag | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Antal batterier | 1 |
| Batterityp | AA |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 62 mm |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 48 mm |
| Låddjup | 105 mm |
| Förpackningens höjd | 184 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Förpackningens innehåll | |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |