Leitz Cosy Ergo Justerbart Handledsstöd för Mus
- Brand: LEITZ
- Category:
- SKU: 64830085
- EAN: 4002432129379
Cosy Ergo Justerbart Handledsstöd för Mus
Offer details
Description
Leitz Ergo Cozy Mus handledsstöd är den perfekta handledsplattan för att skapa en bekväm arbetsyta. För att förhindra värk och smärta i handlederna är det viktigt att hålla dem raka. Detta handledsstöd ger det stöd som behövs för att du ska kunna jobba bekvämt och ergonomiskt. Med den minimalistiska designen och matta färger kommer det förbättra både hälsan och välbefinnandet. Kombinera med andra Leitz Ergo-produkter för en inbjudande och flexibel arbetsyta som håller dig i rörelse hela dagen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grå |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Produktstorlek (BxDxH) | 60 x 21 x 183 mm |
| Vikt | 260 g |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 21 mm |
| Höjd | 183 mm |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |