Offer details
Related Products
Description
Känn dig som hemma vart än din arbetsdag tar dig med Cozy Range från Leitz. Med sin minimalistiska design och inbjudande matta färger kan du arbeta med stil. Cosy SureTrack ™ dubbla trådlösa musen garanterar precisionsspårning på alla ytor och har flera anslutnings-, säkerhets- och personaliseringsalternativ så att den kan anpassas till det som passar dig. Denna högkvalitativa datormus är det perfekta tillskottet till ditt hem eller kontor för att hålla dig avslappnad och produktiv hela dagen.
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antal rörelseupplösningslägen | 3 |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Frekvensband | 2.402 - 2.480 GHz |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antal rörelseupplösningslägen | 3 |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Frekvensband | 2.402 - 2.480 GHz |
| Design | |
| Produktens färg | Blå |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Ergonomi | |
| Fungerar på alla underlag | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Antal batterier | 1 |
| Batterityp | AA |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 95% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 48 mm |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 184 mm |
| Vikt | 60 g |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Vikt | 60 g |