Tripp Lite SRSKIRTEU rack tillbehör Rackpanel med borste
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRSKIRTEU
- EAN: 0037332214386
Tripp Lite SRSKIRTEU, Rackpanel med borste, Svart, 260 g
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRSKIRTEU. Modell: Rackpanel med borste, Produktens färg: Svart. Vikt: 260 g
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Rackpanel med borste |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 69,8 mm |
| Låddjup | 819,9 mm |
| Förpackningens höjd | 15 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 330 g |
| Bredd | 63,5 mm |
| Djup | 799,8 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Vikt | 260 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 69,8 mm |
| Låddjup | 819,9 mm |
| Förpackningens höjd | 15 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 330 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332214383 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 228,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 825 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 167,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,68 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |