Tripp Lite NM12-6A2-02M-BL nätverkskablar Blå 2 m Cat6a F/UTP (FTP)
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: NM12-6A2-02M-BL
- EAN: 0037332265470
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite NM12-6A2-02M-BL, 2 m, Cat6a, F/UTP (FTP), RJ-45, M12, Blå
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
M12 X-Code Cat6A 10G F/Utp |
W128430469 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
-
Category: Tillbehör till Industriella Nätverk
Description
Tripp Lite NM12-6A2-02M-BL. Kabellängd: 2 m, Kabel standard: Cat6a, Kabelskärmen: F/UTP (FTP), Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: M12, Faktisk dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Produktens färg: Blå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Blå |
| Kabel standard | Cat6a |
| Kabellängd | 2 m |
| Kabelskärmen | F/UTP (FTP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | M12 |
| Ledarmaterial | Koppar |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3bt |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ledartyp | Solid |
| Hinderskyddad kabelhylsa | Ja |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet |
| Kabelform | Rund |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Certifiering | UL-CMP |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL-CMP |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, REACH |
| Vikt & dimension | |
| Ytterdiameter | 7,3 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, REACH |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332265477 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,27 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332265477 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |