Tripp Lite NM12-604-05M-BL tillbehör till industriellt nätverk
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: NM12-604-05M-BL
- EAN: 0037332265647
Tripp Lite NM12-604-05M-BL, 5 m, IP68, UL-CMP, -10 - 60 ° C, 0 - 90%, -20 - 70 ° C, 0 - 90%
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite NM12-604-05M-BL. Kabellängd: 5 m, Certifiering: IP68, UL-CMP. Förpackningens bredd: 203,2 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 254 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 5 m |
| Certifiering | IP68, UL-CMP |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 70 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, REACH |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 290 g |