Tripp Lite N201-SR2-BK nätverkskablar Svart 0,6 m Cat6 U/UTP (UTP)
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N201-SR2-BK
- EAN: 0037332232670
Tripp Lite N201-SR2-BK, 0,6 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N201-SR2-BK. Kabellängd: 0,6 m, Kabel standard: Cat6, Kabelskärmen: U/UTP (UTP), Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabellängd | 0,6 m |
| Kabelskärmen | U/UTP (UTP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Gjuten kabelhylsa | Ja |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ursprungsland | Kina |
| Ledartyp | Stranded |
| Hinderskyddad kabelhylsa | Ja |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332232677 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 320 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 355,6 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332232677 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |