Tripp Lite N206-PC50-IND nätverkskablar Svart 15 m Cat6
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N206-PC50-IND
- EAN: 0037332206312
Tripp Lite N206-PC50-IND, 15 m, Cat6, RJ-45, RJ-45, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N206-PC50-IND. Kabellängd: 15 m, Kabel standard: Cat6, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabellängd | 15 m |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| AWG kabelstorlek | 26 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 256,5 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 320 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 640 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206319 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,21 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 454,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 530,9 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206319 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |