Tripp Lite NM12-604-10M-BL tillbehör till industriellt nätverk
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: NM12-604-10M-BL
- EAN: 0037332265654
Tripp Lite NM12-604-10M-BL, 10 m, IP68, UL-CMP, -10 - 60 ° C, 0 - 90%, -20 - 70 ° C, 0 - 90%
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite NM12-604-10M-BL. Kabellängd: 10 m, Certifiering: IP68, UL-CMP. Förpackningens bredd: 260,4 mm, Låddjup: 323,8 mm, Höjd: 38,1 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10 m |
| Certifiering | IP68, UL-CMP |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 70 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, REACH |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 260,4 mm |
| Låddjup | 323,8 mm |
| Förpackningens höjd | 38,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 500 g |