Tripp Lite N858-15M-3X8-MG InfiniBand och fiberoptisk kabel MTP Svart, Magenta
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N858-15M-3X8-MG
- EAN: 0037332200181
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N858-15M-3X8-MG, 15 m, OM4, MTP, MTP
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Mtp/Mpo Multimode Base-8 |
W128430422 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Tripp Lite N844X-02M-8L-P InfiniBand och fiberoptisk kabel 2 m MPO/MTP 4x LC OFNR Aqua, Beige, SvartCategory: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: InfiniBand och Fiberoptiska Kablar
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
-
Category: Patchpaneler
Description
Tripp Lite N858-15M-3X8-MG. Kabellängd: 15 m, Typ av fiberoptik: OM4, Anslutning 1: MTP, Anslutning 2: MTP, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15 m |
| Anslutning 1 | MTP |
| Anslutning 2 | MTP |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM4 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Svart, Magenta |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Böjradie | 5,6 mm |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Böjradie | 5,6 mm |
| Kabellängd | 15 m |
| Förpackningens bredd | 210,1 mm |
| Låddjup | 210,1 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 830 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 210,1 mm |
| Låddjup | 210,1 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 830 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200188 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 391,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 325,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,78 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200188 |