Tripp Lite N844-03M-8LC-PT InfiniBand och fiberoptisk kabel 3 m MPO/MTP LC Blå
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N844-03M-8LC-PT
- EAN: 0037332185273 0373321852734
Tripp Lite N844-03M-8LC-PT, 3 m, OM3, MPO/MTP, LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N844-03M-8LC-PT. Kabellängd: 3 m, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: MPO/MTP, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | MPO/MTP |
| Anslutning 2 | LC |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Dataöverföringshastighet | 40 Gbit/s |
| Produktens färg | Blå |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185270 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 3 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 152,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 500 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332185270 |